Het verslag hierbij is opgemaakt door Willy Opsomer, iemand die er van in den beginne al bij was. Bedankt Willy voor het mooie verslag!

Zaterdag 3 december 2016.
Eindelijk, de reeds lang verwachtte avond was er. “Nostergaudium” bestaat 5 jaar.

Er werd weer feest gevierd bij de paterkes van Nostergaudium! Pater Luc mocht 60 kaarsjes uitblazen en ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan van de vereniging werd er een verassingsavond ingericht.

’t Was voor iedereen een raden naar wat komen zou.
Geen proeverij van trappist dit keer, ……Sinterklaas misschien?
Alle deelnemers hadden er het raden naar.
Bijna iedereen was aanwezig op het afgesproken uur om zéker niets te missen, maar allemaal werden we in het ongewisse gelaten, ja, paters zeggen nu eenmaal niet veel.
Wat kan je dan ondertussen doen?……afwachten en onder vrienden een…….. lekkere trappist drinken natuurlijk.
Keuze was er genoeg. Niet minder dan 23 verschillende trappisten werden aangeboden, waaronder zelfs de Amerikaanse Spencer, Westvleteren, enz.
De sfeer was zoals altijd optimaal, maar het beste van de avond moest nog komen, de verrassingsact, en wat voor een!
Een entertainmentshow vol grappen en grollen met de nodige glitter en glamour!
Vanaf de eerste minuut was het volle ambiance, de reeds naar binnen gegoten trappisten deden goed hun werk.
“De Floere Foefkes” een travestieentertainmentgroep uit Geel gaven het beste van zichzelf in een 3-delig optreden van elk naar schatting drie kwartier.
In snel tempo werd er van kledij gewisseld en de sketches volgden elkaar in zo’n tempo op dat je bij momenten geen tijd had om te bekomen van het lachen en zeker niet toen bij het optreden van de majorettes het xxxxxx van xxxx op het podium viel en Cherry Lizz en V-gina zelf niet meer verder konden van het lachen. Om het spreekwoordelijk te zeggen: De zaal lag plat van ’t lachen.
Hét kippenvelmoment van de avond beleefden we toen beide helften van de zaal elk afzonderlijk “nananananana” en “lalalalalalalalala” om ter luidst moesten meezingen op de melodie Hey Jude van de Beatles. Iedereen stond recht, zelfs tot op stoelen en tafels.

Er was alweer een prachtige prijzentafel voor de tombola. Tijdens de pauze werd er rondgegaan om loten te verkopen. Hierbij boden de Floeren Foefkes zich spontaan aan om mee te helpen! De opbrengst is ten voordele van een goed doel, nl. hiermee wordt het project van de Buso-school in Lokeren gesteund voor de aanleg van een snoezeltuin waarin kinderen met een verstandelijke beperking, autisme of een gedragsstoornis tot rust kunnen komen. Bij deze een hartelijke dank aan onze sponsors (Kontrimo NV, Welda, Spar Eksaarde, Triphon, ‘t Veldcafé, Geert Willems, Lotus Bakery, Luc en Kristien Polfliet, Het Hinkelspel, Ballonvaarten De Meyer Franky en ambachtelijke bakker Arnold. Tevens ook de trappistenabdijen van Chimay, West-Malle en La Trappe vermelden voor hun steun)

’t Was echt een avond om nooit te vergeten. Velen onder ons vertelden na afloop dat ze in jaren niet meer zo gelachen hadden. De buikspieren deden pijn en waren aan ontspanning toe. Er werd dan ook nog verder genoten bij een lekkere trappist tot in de late uurtjes. ’s Anderdaags was het nog nagenieten en hét onderwerp van vele gesprekken.

Een dikke, zeer dikke proficiat aan Cherry Lizz, V-gina en Diva Beaubo, dit was echt topentertainment en nogmaals bedankt voor het spontaan meehelpen bij de tombola! We wensen jullie nog een mooie toekomst en heel veel succes toe!

Van harte,
Willy

Nog aan toevoegen dat onze trappistenclub € 500 schenkt aan het goede doel!

6,666 totaal aantal vertoningen, 1 aantal vertoningen vandaag

3 thoughts on “Verslag 5 jaar Nostergaudium

  1. Wij willen van onze groep uit iedereen maar dan ook iedereen bedanken voor de fantastische ambiance. Het gebeurt niet vaak dat wij kippenvel krijgen van een publiek maar bij onze paters is dat regelmatig voorgevallen. Bedankt dat we deel mochten uitmaken van dit geweldig evenement. Groetjes de floere foefkes

    1. Hoi Bram en Co, is wederzijds… het was er direct boem op!! Iedereen heeft een plezante avond gehad met veel ambiance en leute. Een avondje om te koesteren… Nog veel succes met jullie groep!

  2. Beste leden en sympathisanten van de trappistenclub,
    Als directeur van Broederschool Lokeren en in naam van onze leerlingen met een ernstige of matige mentale beperking of emotionele of gedragsstoornis, wil ik jullie allen van harte danken voor de sponsering die wij van jullie mochten ontvangen voor de aanleg van onze snoezeltuin. Begin januari starten de werken voor de aanleg van deze snoezeltuin. Mede dankzij jullie steun kunnen wij een oase van rust maken voor onze leerlingen in de stadskern van Lokeren.
    Nadine De Visscher

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *